Vývoj webových stránek

1

Webové stránky na míru

Vytvoříme webové stránky pro každého. Zakládáme si na kreativním řešení a moderních technologiích. Každý námi tvořený web je psaný ručně v html a php kódu. K tvorbě webů nepoužíváme šablony a každý námi tvořený projekt je vždy plně responzivní.

2

Profesionalní grafické práce

Vytvoříme pro vás grafiku na míru. Potřebujete vytvořit vizitky, bannery, reklamní předměty, kancelářské dokumenty nebo třeba jen upravit fotografie? Jste na správném místě. Provádíme rozsáhlé grafické práce za přijatelné ceny. V případě tvorby grafiky pro tisk vám kromě grafického zpracovaní, můžeme najít také vhodnou tiskárnu.

Grafika logo
Branding ukázka

3

Tvorba brandingu a virtualní identity

Probereme společně vaše cíle a hodnoty, na jejichž základě vytvoříme unikátní vzhled vaší společnosti. Dobře vytvořená a nastavená značka je srozumitelná, předvídatelná a odlišitelná od konkurence. Navrhneme vám nejen logo nebo vizitky, ale i barevné schéma a fonty, které dokonale sednou k zaměření vaší společnosti.

4

Online marketing

Dobře nastavená marketingová kampaň Vám dokáže přivést nové zákazníky, poptávky i tržby. Naši marketingový specialisté dělají online marketing vždy tak, aby se vždy výsledek rovnal Vašim plánům a představám.

Online marketing ukázka
Jak Fungujeme

Podívejte se jak probíhá spolupráce s námi!

Naše práce

Naši partneři a kolegové

Partner- Collega Solution