Reference

Náhled reference

Webová aplikace

Ve spolupráci se společností Collega Solution jsme vytvořili moderní webovou aplikaci pro prodej bytů v krásném prostředí Krkonošských hor. Na webu je spousta interaktivních prvků, které jsou propojené na databázi. Díky tomu návštěvník webu vidí aktuální dostupnost bytů v reálném čase.

Náhled reference

Webové stránky

Ve spolupráci se společností Collega Solution jsme vytvořili jednostránkový přehledný web, který napomáhá vybrat peníze na rekonstrukci školy pro děti s postižením. V takových případech je nutné zvolit optimální UX/UI design, který podá dostatečné množství informací a zároveň zanechá stránky přehledné.

Náhled reference

Webové stránky

Ve spolupráci se společností Collega Solution jsme pro klienta předělali a zmodernizovali webové stránky. Jelikož byla původní verze webu vytvořená na platformě wordpress, tak jsme celé stránky přepsali do php kódu a díky tomu jsme docílili veliké rychlosti načítaní všech položek na webu a zároveň možnosti vytvářet na webu unikátní nové sekce.

Náhled reference

Grafické práce

Ve spolupráci se společností Collega Solution jsme pro našeho klienta vytvořili grafiku na tisk kancelářských šanonů a papírových složek. Po odsouhlasení finální grafiky jsme veškeré podklady pro tisk poslali do tiskárny.

Náhled reference

Grafické práce

Ve spolupráci se společností Collega Solution jsme vytvořili komplexní virtuální identitu pro nově vzniklou společnost. Začali jsme tím, že jsme vytvořili barevné schéma. Zvolit barvy pro nás bylo celkem snadné. Vycházeli jsme z názvu společnosti „Fiduciam Consilio“, což v latině znamená důvěra a plánování. Na ukázku naší výsledné práce se můžete podívat v odkazu níže.

Náhled reference

Grafické práce

Ve spolupráci se společností Collega Solution jsme při příležitosti tvorby webu pro spolek „škola do života“, vytvořili této společnosti také logo. Při výběru vhodné barvy pro logo jsme vycházeli z faktorů, že se spolek zabývá vzděláváním dětí se specifickými vzdělávacími potřebami, jako je třeba autismus. Proto jsme pro logo zvolili modrou barvu, která symbolizuje komunikaci a srdce, které symbolizuje lásku.

Náhled reference

Webové stránky

Ve spolupráci se společností Collega Solution jsme vytvořili unikátní webové stránky sloužící pro nákup, prodej a pronájem realit. Web je přehledný a správně systematicky rozdělený do kategorií. Celý web je postavený na principu UX/UI designu. Na celé stránce jsou umístěné call to action tlačítka, které potencionálnímu zájemci usnadní nákup nebo poptávku reality.

Náhled reference

Webové stránky

Ve spolupráci se společností Collega Solution jsme vytvořili komplexní virtuální identitu pro společnost Fiduciam Consilio. Naším cílem bylo vytvořit barevné schéma společnosti, logo, vizitky, grafiku pro office dokumenty a webové stránky. Podívejte se na výsledek naší práce.

Náhled reference

Webové stránky

Pro zábavovou rockovou kapelu Scarlet rock jsme vytvořili jednoduché prezenční webové stránky. Tyto stránky jsou postavené jako jednostránkový web (onepage web), který obsahuje všechny důležité informace, které chce kapela návštěvníkovy sdělit.

Náhled reference

Webové stránky

Pro obchodní dům Modus ve Zlíně jsme vytvořili uživatelsky jednoduchý jednostránkový web. Web je propojen z Facebookem, aby návštěvník mohl sledovat aktuální novinky. Na webu najdeme informace o společnostech sídlících v budově, aktuální pronájem obchodních prostor a krátkou historii o této budově.

Náhled reference

Webová aplikace

Ve spolupráci se společností Collega Solution jsme na úvodní přihlašovací stránku CRM systému našeho klienta vytvořili měnící se pozadí s animacemi předmětů, které se společně s pozadím mění podle ročních období a eventů v roce. Tahle funkce je postavená na Javascriptu a css animacích.

Náhled reference

Webové stránky

Ve spolupráci se společností Collega Solution jsme pro klienta modernizovali 7 let staré webové stránky. Bylo pro nás důležité zachovat veškeré důležité informace, aby po aktualizaci stránky neztratily svoje umístění v internetových vyhledávačích. Stránky jsme vytvořili na principu UX/UI designu, aby byli přehledné a návštěvníci se na nich snadno orientovali.

Náhled reference

Grafické práce

Jelikož máme v našem týmu také specialisty na hudbu a video produkci, tak jsme pro našeho klienta dle speciálního přání navrhli unikátní pojízdné domácí streamovací studio. Tohle studio bude sloužit primárně ve vnitřcích prostorech, proto bylo nutné zvolit správný fotoaparát a osvětlení.