Tvorba webových stránek

Specializujeme se na vývoj webových stránek, online aplikací a tvorbu originálního designu.

Tvorba webových stránek

S našimi webovými stránkami potěšíte stávající zákazníky a získáte nové. Moderní design webu dokončený responzivitou a funkčností jsou pro nás základ.

Vývoj webových aplikací

Tvoříme jednoduché webové aplikace jako jsou například redakční systémy, rezervační systémy, online kalkulačky a malé e-shopy.

Správá webů

Dlouhodobá správa a aktualizace vašeho webu, nebo webové aplikace. Zakládáme si na kreativním řešení a moderních technologiích, takže pro Vás pravidelně aktualizujeme obsah a design.

SEO optimalizace

Každý námi tvořený web je psaný tak, aby splňoval veškeré parametry SEO optimalizace. Zakládáme si na tom, aby naše práce byla na internetu viditelná, proto tak důležitému prvku jako je SEO optimalizace věnujeme velkou prioritu.

Copywriting

Vymyslíme pro Vás slogany a poutavé texty, které absolutně vystihnou Vaši značku a posunou tuhle značku dopředu.

IT - podpora

Je nám jasné, že i malá chyba může způsobit velké problémy a proto našim zákazníkům nabízíme trvalou IT podporu. Vaše problémy řešíme okamžitě.

Grafické práce

Originální a moderní grafický design pro vaše projekty. Vytvoříme pro vás logo, kompletní firemní branding, reklamní předměty a mnoho dalšího.

Tvorba firemní identity

Probereme společně vaše cíle a hodnoty, na jejichž základě vytvoříme unikátní vzhled vaší společnosti.

Tvorba Loga

Logo je důležitý prvek, který symbolizuje společnost a její zaměření. Vcítíme se do oboru v kterém podnikáte a vytvoříme pro Vás, nebo vaši společnost unikátní logo, které dokonale vyzvedne vaši značku.

Tvorba vizitek

Vytvoříme pro Vás stylové vizitky, které udělají dojem na vaše klienty i Vaše obchodní partnery.

Tvorba reklamních předmětů

Zabýváme se tvorbou reklamních předmětů, kromě tiskových dat, pro Vás vytvoříme také vizualizaci toho, jak bude grafika vypadat v realném prostředí. V případě potřeby Vám zajistíme také tisk za dobrou cenu.

Tvorba letáků

Tvoříme výstižné, přehledné a graficky hezky zpracované reklamní letáky, jídelní lístky, reklamní brožurky a mnoho dalšího.

Fotografie & Videa

Profesionálně vám nafotíme, nebo natočíme Vaše prostory. Nafotíme pro Vás týmové fotografie a tyto fotografie následně zpracujeme.

Tvorba polepů

Tvoříme výstižné, přehledné a graficky hezky zpracované polepy na budovy a automobily